قوانین و مقررات

مقدمه :
کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌سایت تهران نوین تک و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد ، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.
قوانین و مقررات عمومی :
رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول تهران نوین تک می باشد . در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های تهران نوین تک مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .
خرید الکترونیکی :
خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد.
در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش الکترونیکی آن اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست کاربر می رسد .

ثبت سفارش :
کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن در تهران نوین تک  اقدام نماید . ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای در خواستی از سوی کاربر به تهران نوین تک می باشد . هنگام ثبت سفارش ، کاربر باید اطلاعات دقیق خود را از قبیل مشخصات حقیقی یا حقوقی ، نحوه پرداخت ، نحوه ارسال کالا و آدرس محل ارسال را در فرم مندرج در صفحه ثبت سفارش وارد نماید . انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در تهران نوین تک کرده باشد تنها یکبار صورت می پذیرد در غیر این صورت و در شرایطی که کاربر از گزینه مهمان استفاده نماید موظف به وارد نمودن تمامی مشخصات فوق در هر بار خرید از تهران نوین تک می باشد . لازم بذکر است ثبت نام در تهران نوین تک علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش مزایای دیگری مانند اطلاع از جشنواره ها و فروش های ویژه و برقرای ارتباط با فروشگاه به منظور خبر رسانی در سایر موارد را دارا می باشد .
تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد تهران نوین تک محفوظ می ماند در همین راستا تهران نوین تک از خریدارن خود تقاضا دارد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان برای کاربر در هنگام ثبت سفارش ، اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند .
دریافت سفارشات :
کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط تهران نوین تک کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها با توجه به یکی از روش های حمل انتخاب شده هنگام خرید در بسته بندی های استاندارد و ایمن به مشتریان تحویل می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند
و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی ، آب خوردگی و ... ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید
روشهای ارسال :
ارسال محصولات در تهران نوین تک به انتخاب کاربران در زمان ثبت سفارش و به یکی از روش های پست پیشتاز ، پست آرامکس ، تیپاکس و یا ارسال توسط پیک باد پا صورت می پذیرد . در صورتی که کاربر ارسال توسط هر یک از شرکتهای پستی را انتخاب نماید ، مسئولیت تاخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و تهران نوین تک مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت. بدیهی است انتخاب ارسال توسط هریک از شرکت های پستی مذکور به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می گردد . بدیهی است در صورت عدم همکاری هر یک از شرکت های ، ارسال کالا با هماهنگی کاربر توسط سایر شرکت ها انجام می پذیرد .
لازم به یادآوری می باشد که مشتریان محترم حتما در هنگام تحویل کالا از شرکت های پستی نسبت به سالم بودن بسته بندی اطمینان کامل حاصل نمایند و سپس رسید دریافت کالا را امضا نمایند .
مدت زمان تحویل :
تهران نوین تک در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت 3 ساعت در اختیار کاربران قرار می دهد همچنین در صورت انتخاب سایر روش های ارسال توسط کاربر مدت زمان ارسال بسته به آن ممکن است بیشتر باشد. در تهران زمان نحویل کالا توسط پیک بادپا حداقل 2 ساعت می باشد.

 

نطرات کاربران
تهران نوین تک برای کاربران خود فضایی ایجاد نموده است تا در آن بتوانند از نظرات یکدیگر بهره مند گردند تا انتخابی صحیح و مطمئن داشته باشند . از این رو خواهشمند است تا در ایراد نظرات شخصی خود کلیه اصول اخلاقی و قانونی را رعایت نمایید .در غیر این صورت تمامی مسولیت و عواقب قانونی آن بر عهده کاربر می باشد .
همچنین در صورت عدم رعایت کاربر در درج نظرات ، تهران نوین تک نسبت به نشر و یا عدم نشر نظرات کاربران اختیار کامل دارد و در صورت تشخیص مسولین سایت مجاز به جلوگیری از دسترسی مجدد کاربر به سایت و حتی در صورت لزوم تحت پیگرد قرار دادن کاربر می باشد.
1. در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.
2. فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.
3. در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

 

 

شرایط تعویض یا استرداد کالا :

 

1.هنگام خرید هر نوع دستگاه از عملکرد و کارایی  نسبت به نیاز خود اطمینان حاصل فرمایید. زیرا دستگاه ها برای تست یا آزمایش برای شما ارسال نمی شود. و حتی بعد از یک بار استفاده امکان تعویض با دستگاه دیگر یا اضافه نمودن قابلیت جدیدی وجود ندارد.

2. مشتری می بایست حداکثر تا هفت روز پس از تحویل کالا نسبت به اعلام درخواست تعویض یا عودت کالا به کارشناسان تهران نوین تک از طریق تماس تلفنی اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد
3. استرداد کالا مستلزم جدا نشدن تگ ها از کالا میباشد و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها ، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد
4.  پس از خارج کردن کالا یا وسایل همراه دستگاه مانند کنترل , کابل ها و... از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می شود.
5. کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود و کاملا استفاده نشده  توسط تهران نوین تک دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول یا کارتن یا ملحقات باعث خروج کالا از شرایط تعویض می شود.

 

شرایط گارانتی تهران نوین تک ؛

1- با انتخاب محصول در سایت مدت گارانتی در توضیحات مشخص شده و  این مدت زمان از هنگام تولید محصول در شرکت سازنده محاسبه خواهد شد.

2. ایراد فنی اعلام شده توسط کاربر باید مورد تایید کارشناس تهران نوین تک قرارگیرد.

3-تهران نوین تک سازنده یا برنامه نویس دستگاه ها نمی باشد هیچ مسولیتی راجبع اشکالات نرم افزاری از قبیل نصب نشدن برنامه ها و بازی ها و... اندرویدی را ندارد و یا  مورد پسند نبودن یا کم و کاستی آن ندارد . فقط امکانات سخت افزاری و قابلیت های دستگاه را از شرکت سازنده نقل قول می کند.برای اطمینان قبل از هرگونه تماس تلفنی و یا سفارش خرید به سایت سازنده دستگاه مراجعه یا از طریق ایمیل با شرکت سازنده از عملکرد دلخواه خود  آگاه شوید.

5. ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده شامل گارانتی نمی شود نظیره: مشکلات هنگام ارتقا فریمور، دستکاری گزینه های سیستمی یا استفاده از نرم افزار های روت کنند یا مسائلی نظیر آن و یا سایر مشکلات عمدی  

5- هر گونه ضربه یا آب خوردگی و تغییر فیزیکی دستگاه  و صدمه ظاهری یا برد الکترونیک آن به تشخیص کارشناس شامل گارانتی نمی شود

6. در صورت اتمام مدت گارانتی تهران نوین تک در صورت امکان و تایید شرکت سازنده به محصول خدمات ارائه می نماید و پس از استعلام هزینه و هماهنگی با خریدار محصول را برای شرکت سازنده ارسال می نماید.

7-مدت زمان ت رفع مشکل 14 تا 30 روز کاری است .

7- ریموت کنترل یا کیبرد همراه دستگاه شامل گارانتی نمی شود. 

 

محتوای سایت

فروشگاه تهران نوین تک در گرد آوری اطلاعات دقیق و صحیح محصولات خود تمامی تلاش خود را به کار می بندد تا کاربران بتوانند با استناد به آن خریدی مطمئن تر و دقیق تر داشته باشند .
این مجموعه هیچگونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب ،اشکالات غیر عمدی و ایرادات نگارشی شرکت های سازنده را بر عهده نمی گیرد .
از آنجا که ممکن است بخشی از این محتوا و مطالب توسط تأمین کنندگان و یا توسط خود کاربران تولید و در اختیار سایت قرار گیرد و با در نظر گرفتن حق انتشار و یا عدم انتشار مطالب ، مسئولیت صحت آن بر عهده خود ایشان می باشد و فروشگاه مسئولیتی در مقابل این گونه مطالب بر عهده نمی گیرد .اگر مشخصات محصول دریافت شده توسط مشتری با اطلاعات ارائه شده توسط تهران نوین تک مغایرت داشته باشد بهترین و راحترین راه حل ، استرداد کالا قبل از استفاده با حفظ شرایط اولیه آن می باشد 
حریم خصوصی
فروشگاه تهران نوین تک در راستای خریدی آسان تر و سریع تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست اطلاعاتی را نظیر نام ، آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی و ... از آنها دریافت نماید .
از دیگر مزایای ثبت نام و ارایه مشخصات مذکور عضویت در خبرنامه و سامانه اطلاع رسانی سایت می باشد که از این طریق امکان اطلاع از اضافه شدن محصولات جدید ، تخفیفات و فروش های ویژه برای کاربران فراهم می شود و که البته امکان انصراف و خروج از این خبرنامه ها و سامانه اطلاع رسانی در قسمت پروفایل شخصی مقدور می باشد
تهران نوین تک تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می نماید تا خریدی امن و خاطره انگیز را برای کاربران خود مهبا سازد و البته از کاربران نیز تقاضا دارد تا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود نیز کوشا باشند تا از بروز خطرات ناشی از انتشار اطلاعات خصوصی جلوگیری شود.

تهران نوین تک 1395
تهران نوین تک © 2021